Tule külla!

TEADE! Kuni aprilli lõpuni ei võta me oma farmi ekskursioonile külalisi!!! Kohtume taas, kui ilmaolud paranevad ja kohtumine on taas vastastikku meeldiv ja ohutu! 🙂 Talupood on avatud allpool toodud aegadel!

ВНИМАНИЕ! До конца апреля мы не будем принимать гостей на экскурсию по ферме !!! Увидимся снова, когда погода улучшится, и встреча снова будет приятной и безопасной! 🙂 Магазин Ферма открыт в указанное ниже время!

NOTICE! Until the end of April we will not take guests on our farm tour !!! See you again as the weather improves and the meeting is mutually pleasant and safe again! 🙂 The Farm Store is open at the times below!

Kuidas jõuad kohale: Tartu -Põlva mnt 23-s km. Tartu poolt tulles jääb vasakule teeäärde 23s (hetkel see post kadunud! varsti saab teeotsa teeviit) kilomeetripost ja peale seda u 50m pöörab tee paremale (kaks postkasti teeotsas). (kui mööda sõidad, siis u 500m pärast lõpeb Tartu maakond – ots ümber ja tagasi!) Mööda seda teed u 100m ja jõuad Talupoeni, alla farmini välja (kahest majast tuleb mööda sõita) ja jõuad Mummukeste juurde! 🙂

Talupood on avatud K-P 10.00-18.00

e-post: juust@andrefarm.ee
tel: Erika 53049809


Külla oled alati oodatud!

Soovid meile külla tulla? Saada enda päring siit!