Tule külla!

Soov kallistada suuremaid ja väiksemaid Mummukesi?

Iseseisvalt mummukestega suhtlemine on võimalik talupoe lahtioleku aegadel (E-P 10.00-18.00). Esimest korda tulles juhendatakse Teid talupoest mis, kuidas ja kus. Võite kaasa võtta puhast (ilma hallituseta leiba) Mummukestele. Nemad ootavad teid alati!

Lastegruppidele juhendatud ekskursioon ja lastepärasemate juustude maitsmine kestab u 1,5 tundi. Püüame midagi juustus lasta ka ise valmistada. Maksumus enne kooliga 5.-/laps, kooliealised 7.-/külastaja. Saatvad pedagoogid hinna sees.

Tule oma seltskonnaga tutvuma meie juustude ja elu-oluga. Oleme selleks kokku pannud erinevad Juustukooli paketid erinevate kestvusega, maitsemeelele antava koormus- ning hinnatasemega.

  1. Algkool. Esmane tutvus tootmise (juustukoda), tootjate (Mummukesed) ja tulemuse, st piima juustuga. Kestvus u 1,5-2h. Maksumus 25.-/in. Min 10 inimest.
  2. Põhikool. Lisaks põhiteadmistele juustust saate lisaks maitsemeeli arendada ja sobitada juustu erinevate lisanditega. Kestvus u 2-3h. Maksumus 33.-/in. Min 10 inimest.
  3. Keskkool. Veelgi rohkem koormust maitsemeelele. Toidu maitseid sobitame ka erinevate jookidega.  Kestvus u 3h. Maksumus 53.-/in. Min 8 inimest.
  4. Ülikool. Rännak juustu ja veini maailmas. Peale juustu ülikooli läbimist olete  hea spetsialist juustude ja veinide alal. Kestvus u 4-5h. Maksumus 88.-/in. Min 8 inimest.

Rohkema info saamiseks saada kõrvalolev päring.

Kuidas jõuad kohale: Tartu -Põlva mnt 23-s km. Tartu poolt tulles jääb vasakule tee äärde 23s (hetkel see post kadunud! varsti saab teeotsa teeviit) kilomeetripost ja peale seda u 50m pöörab tee paremale (piimapukk ja kaks postkasti teeotsas). Kui mööda sõidad, siis u 500m pärast lõpeb Tartu maakond – ots ümber ja tagasi! Mööda seda teed u 100m ja jõuad Talupoeni. paarsada meetrit edasi ja jõuad farmini välja (kahest majast tuleb mööda sõita). suure lauda otsauksest siise ja oledki Mummukeste juures! 🙂

Talupood on avatud E-P 10.00-18.00

e-post: juust@andrefarm.ee
tel: Erika 53049809


Külla oled alati oodatud!

Soovid meile külla tulla? Saada enda päring siit!