Farmi-blogi ja värsked uudised

Uudised

Andre Farm

Talupood... Juustufarmi lood... Koos oma loomadega piimatootjatest juustumeistriteks...
Andre Farm
Andre Farm03/08/2020 @ 2:52
TAGASIVAAT! Avatud talude päev 2020. On piisavalt aega mööda läinud, et veel mäletada seda emotsiooni ning samas ka veidi olla juba tagasipöördunud meie suvisesse elurütmi. Kokku lugesime külastajaid 6577!!! Mõned jäid ka lugemata, kes tulid kohale nn viimasel minutil ja meie lugejad olid juba suundunud farmi igaõhtustele toimetustele. SÜDAMEST RÕÕM TEIE JÄTKUVAST HUVIST JA SOOVIST MEID VAATAMA TULLA! Sel aastal oli külalisi u tuhatkond vähem kui 2019, kuid see-eest tundus meile, et oldi kuidagi paiksemad, rahulikumad, võeti aega. Meie tegevusmängust (leida üles üks konkreetne Mummuke ja peremees) võeti päris aktiivselt osa. Meie üllatuseks paljud inimesed suutsid kokku viia väikse vasika ja tänaseks piimamummuks saanud lehma. Mitte küll päris pooled, kuid siiski suur osa! Olete loomingulised 🙂 Peremehe tuvastamisega said kõik hakkama. Kõigi vastanute vahel läks loosi suur juustukera. Seekord naeratas juustuõnn Mia Kaasikule. Palju Õnne! Võitjaga on ühendust võetud.
Mummukesed said taas palju tähelepanu. Neile see meeldib. Meie pull Alberto vist sai isegi üledoosi või siis oli enesenäitamine paras pingutus talle. Igatahes mõned järgnevad päevad ei püüdnudki ta nähtaval olla ja inimeste saabudes lesis ükskõikselt taganurgas. Isegi minu tavapärane kiusamisvõimalus (suure kareda keelega püüda üle juuste ja näo tõmmata) ei pakkunud huvi. Sai kohe mõnuga veidi apaatset looma nässutada 🙂
Igal juhul Mummukesed ootavad Teid igal hetkel tagasi. Seltskondlikum päev lähiajal on 20 august, mil tähistame oma juustu 5-dat sünnipäeva. Kas ja kuidas Avatud talude päev 2021 tuleb selgub juba aasta pärast! Seniks kaunist kasvu, õnnestumisi ja hääd juustu kõigile!
Andre Farm
Andre Farm26/07/2020 @ 5:13
Meie teame, et mummukestele meeldivad ka inimesed 😉 Tule neile külla, saad nende sotsiaalsest süsteemist osa!
Andre Farm
Andre Farm21/07/2020 @ 4:36
Tänud meie toodete tarbijatele! Ainult tänu Teile ja Teie jaoks ning meie Mummukeste pärast toimetame!

Farmi-blogi