Farmi-blogi ja värsked uudised

Uudised

Andre Farm

Talupood... Juustufarmi lood... Koos oma loomadega piimatootjatest juustumeistriteks...
Andre Farm
Andre Farm06/04/2021 @ 8:11
No kuidas saavad augud 🧀 juustu sisse!? ANDRE CLASSIC annab teada: "Mind valmistades lisatakse piimale vaid üks bakterkultuur. Ma ei vaja mingeid maitsebaktereid nagu teised edevad juustud. No ja see bakter, mis piima sisse pannakse on selline omamoodi. Laagerdun siis mina rahulikult ja umbes kuu aja pärast see bakter on end mõnusasti piimast ja laktoosist punni söönud ning tal tekivad gaasid. Tugevad kohe. Ja kui ta eraldab gaasi, siis sellises vanuses on minu keha veel pehmeke ja elastne nii, et need gaasid suruvad juustumassi sisse augud. Gaas jääb aukudesse. Kui mind kahe kuu vanusena lahti lõigatakse, siis käib kohe kuuldavalt susin, gaas pääseb vabadusse. Õnneks lõhnab see gaas suhteliselt meeldivalt. Perenaisele meeldib ka selle juures nina pikalt olla nuusutamas. 🙂 Aga aja jooksul, mi gaas minus on annab see gaas ka maitset juustule. Seepärast olengi selline magus-hapukas-mõrkjas maitsega. Koorese ja pika järelmaitsega. Sulan hästi. Olen laste ja vanema generatsiooni lemmikjuust - see sihtgrupp kes veel või enam ei soovi tugevat maitset. Sobin hästi võiku peale, püreesupi sisse ja lihtsalt suure kangiga kätte puhtalt kohe ampsamiseks. Olen päris juust ja täidan mõnusalt kõhtu :)."
Nii siis räägib Classic enda kohta. Poodides ostes vaakumis Andre Classic juustu ei ole augud näha, kuna vaakummasin tõmbab augud sirgeks. Aga mis teha, selline pakendamine on täna kaubanduse tava. Stockmanni kaupluses ja Andre talupoes saab auke ka osta 😉
Foto: Renee Altrov
Andre Farm
Andre Farm03/04/2021 @ 14:20
Midagi kiiret, lihtsat ja ÜLIMAITSVAT! Pannil pruunista küüslauk tšilli ja suitsusingiga, vahukoor peale, lisa värskeid tomateid või päiksekuivatatuid, oliive (kivideta) ja kuni 3 min pasta keeb saab maitsev koore kaste valmis. Vala poolkõva pasta siia sisse, maitserohelist, maitse järgi soola, lase 5-10 min omaette vaiksel tulel podiseda. Meie muidugi lisame siis segusse riivitud Prima Old juustu ning kaussi tõstes veel paar tubli 🧀🧀 lusikatäit peale ... Nämmm! Toit valmista oma maitse järgi armastusega!
#igapäevagurmee #armastanjuustu #andrejuust
Andre Farm
Andre Farm01/04/2021 @ 6:30
Nüüd see siis TAAS JUSHTUB!!! Jooksuga läksime tööle!
AINULT TÄNA 1.04 kuni 24.00 🧀🧀🧀🧀 DUUBELDUS
https://andrefarm.ee/genres/tooted/
Tellida saab ka komplekte ja muid tooteid, KUID duubeldame AINULT juustud!!! Komplekte ei duubeldata!
Postikulu lisandub sel ajal igale tellimusele ning palume sel korral varuda kannatus paki ootamisel 😉 Püüame nädala jooksul ka viimase paki välja saata.

Farmi-blogi