Liviko+Andre re-crafted Eri

59.00 

Erilisus sünnib tehes oma asja aga pidades hinges oluliseks suuremat pilti! Nii ka selle komplekti tooted. Liviko disainib naudinguga joogi, kasutab sellest tekkivat materjali järgmise toote maitsedisainis. Sünnivad Crafter’s sarja joogid.  Koosloomises ja lubamises jagada sünnib veel tooteid jookide kõrvale – juust. Juust Gin’i tootmisest jäävate kadakamarjadega – Andre Juniper ning Vana Tallinna tootmisest jäävate vanilje ja kakaoubadest Andre Brule. Juustud, kes on isiksused omaette aga suurepärased koos Liviko Re-crafted Crafter’s jookidega.

Komplekti tähed: inspireeritud jääkidevabast tootmisest fermenteeritud jook Junibeer (3,2% vol) 275ml; karastusjook Junibeer (0% vol) 275ml; kadakamarja taaskasutamisel 3 kuud laagerdunud Andre Juniper juust u 500g ning Vaniljekauna ja kakao oa taaskasutamisel 3 kuud laagerdunud Andre Brule juust, u 500g.  Minna Sahvri marmelaad.

Pikemaks koos olemiseks annavad põhjuse lisaks Andre Excellent 18 kuud (300g), Andre Prima Old (300g), Andre Musc Old (300g).  Maitseid seob meie enda keedetud vürtsine jõhvikasaft.

Tooted saabuvad vormistatuna kinkekarpi.